Súťaž o 3 produkty MOVit

Doprajte si vitamíny, ktoré vaše telo potrebuje a objavte značku MOVit. Značka poskytuje doplnky stravy, ktoré posilnia vašu imunitu a obránia vás pre vírusmi.

Vitamín D je pre naše telo veľmi dôležitý. Ovplyvňuje látkovú výmenu vápnika, je dôležitý pre zdravé kosti a zuby, pomáha udržovať zdravé svaly, ovplyvňuje ale aj ďalšie časti nášho tela ako je srdce, mozog, imunitný systém. Bežne si ho telo vytvorí samo vďaka slnečnému žiareniu. Niekedy je ale potrebné ho dodatočne doplniť.

Lipozomálne technológie = najúčinnejší a najrýchlejší vstrebávanie. Vitamin C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k správnej tvorbe kolagénu.

Výživový doplnok. Olej je získavaný z rýb žijúcich v studených arktických vodách a obsahuje kyselinu eikosapentaénová (EPA) a kyselinu dokosahexaénová (DHA), ktoré sú biologicky aktívne omega-3 nenasýtené mastné kyseliny.

O čo súťažíme?

3 z vás môžú vyhrať :

  • 1. Cena – LIPOZOMAL Vitamin C  + Vitamin D3 + MoviD3k – vitamin D3 pre deti + Omega 3 Rybí olej + Multivitamín Premium 60+30 tbl.
  • 2. Cena – LIPOZOMAL Vitamin C – 250ml + Vitamin D3 + MoviD3k – vitamin D3 pre deti
  • 3. Cena – Vitamin D3 + MoviD3k – vitamin D3 pre deti

Ako sa do súťaže zapojíte?

Stačí, keď nám v termíne 15.03.–21.03. 2021 odpoviete na jednoduchú súťažnú otázku pod príspevkom na Instagrame a budete zaradení do súťaže.

Súťažná otázka:

K čomu prispievajú omega 3 mastné kyseliny?

Odpoveď na súťažnú otázku nám posielajte na IG pod príspevok do komentára. Pred odoslaním správy si prečítajte pravidlá súťaže.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *