Súťaž o 3 balíčky proti vypadávaniu vlasov značky Ducray

Padajú Vám vlasy? Doprajte im dermatologickú starostlivosť s produktami Ducray! Všimli ste si, že Vám s príchodom jesene viac padajú vlasy? Občasné (reakčné) vypadávanie vlasov môže súvisieť so zmenami ročného obdobia, ale môže byť rovnako dôsledkom vyčerpania organizmu, veľkého stresu či sa objaviť po pôrode. Laboratorie Ducray ponúka kompletné riešenie šité na mieru vášmu konkrétnemu typu vypadávania vlasov.

Súťažte a vyhrajte balíček 3 prípravkov starostlivosti o vlasy pri reakčnom vypadávaní vlasov. Šampón Anaphase+ vďaka vazodilatačným aktívnym látkam zvyšuje účinky kúr proti vypadávaniu vlasov. Kúra Creastim aktivuje opätovný rast vlasov a dodáva im stratenú silu a vitalitu. Svoju vlasovú rutinu zavŕšte doplnkami stravy Anacaps Reactiv, ktoré podporujú opätovný rast a kvalitu vlasov. Vďaka vysoko koncentrovanému zloženiu Vám stačí iba jedna tabletka denne.

O čo súťažíme?

V hre sú 3 balíčky s produktami Ducray proti reakčnému vypadávaniu vlasov, každý obsahuje :

Ako sa do súťaže zapojíte?

Stačí, keď nám v termíne 24.9.–30.9.2020 odpoviete na jednoduchú súťažnú otázku pod príspevkom na Facebooku a budete zaradení do súťaže.

Súťažná otázka:

Môžu šampón Anaphase+ a kúru Creastim používať aj kojace ženy?

Odpoveď na súťažnú otázku nám posielajte na FB pod príspevok do komentára. Pred odoslaním správy si prečítajte pravidlá súťaže.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *