Súťaž o 2 produkty ENVY Therapy


ENVY Therapy je ucelený 3-úrovňový systém komplexnej starostlivosti o pokožku. Nerobte kompromisy a vyberte si funkčnosť a čistotu zloženia. Nosným pilierom sú dermatológmi vyvinuté kozmetické produkty, ktoré v sebe prepájajú účinok patentovaných látok a organických surovín v tej najčistejšej forme.

Hydrogélová očná maska ENVY Therapy instantne pomáha unaveným očiam. Zjemňuje očné vačky, kruhy a vyhladzuje vrásky. Vďaka jedinečnej technológii materiálu a koncentrovanému obsahu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a extraktu z morských rias pokožku okamžite hydratuje a pri jej chladivom efekte si oči oddýchnu.
Hydrogélová maska ENVY Therapy instantne dodá pleti hydratáciu, živiny a sviežosť. Pokožka bude doslova napitá s dlhotrvajúcim účinkom vypnutia pleti. Maska vyrobená patentovanou technológiou viditeľne osvieži pokožku a na pleti vytvorí ochrannú vrstvu proti strate vlhkosti a výrazne zvýši jej elasticitu.

O čo súťažíme?

1 z vás môže vyhrať :

  • 1x ENVY Therapy Hydrogel Face Mask 4 x30 ml
  • 1x ENVY Therapy Hydrogel Eye Mask

Ako sa do súťaže zapojíte?

Stačí, keď nám v termíne 25.01.–31.01. 2021 odpoviete na jednoduchú súťažnú otázku pod príspevkom na Facebooku a budete zaradení do súťaže.

Súťažná otázka:

Čo v sebe spájajú produkty značky ENVY Therapy?

Odpoveď na súťažnú otázku nám posielajte na FB pod príspevok do komentára. Pred odoslaním správy si prečítajte pravidlá súťaže.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *