Súťaž o 1x HYALURMED Tvárové sérum 30ml

Tvárové sérum obsahuje číru formu kyseliny hyalurónovej, prirodzený hydratačný faktor (NMF) a aktívne rastlinné extrakty a aktívnu zložku z ovsa (Avena sativa).

HYALURMED kyselina hyalurónová tvárové sérum obsahuje maximálne množstvo kyseliny hyalurónovej a je 100 % vstrebateľné. HYALURMED zvlhčuje pokožku a tým udržuje jej elasticitu, redukuje vrásky a starecké škvrny a zlepšuje jej pevnosť. Dokonca je vhodné aj na veľmi citlivú pokožku. Jedinečnosť tvárového séra HYALURMED čírej Kyseliny Hyalurónovej spočíva v obsahu multimolekulárnej biologickej kyseliny hyalurónovej.

Kyselina hyalurónová je jedným z najdôležitejších zložiek v boji proti starnutiu. Zvlhčuje pokožku a udržuje jej „sviežosť“. Každá molekula kyseliny hyalurónovej totiž dokáže naviazať vodu zodpovedajúcu mnohonásobku (viac ako 1000-krát) svojej hmotnosti. Ak je táto vlhkosť prenesená do pokožky, stimuluje ju, dodáva jej pevnosť a tak ju omladzuje.

Ovos je bohatý na zázračný polysacharid betaglukán, ktorý má silné protizápalové, antioxidačné a hydratačné vlastnosti a pomáha znovuvytvárať kožný film. Je tiež známe, že aktivuje syntézu kolagénu a hojenie jaziev. Štúdie ukazujú, že zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a vyhladzuje vrásky. Pomáha pri regenerácii tkanív a takisto chráni pred UV žiarením a napráva škody ním spôsobené.

O čo súťažíme?

1 z vás môže vyhrať :

  • HYALURMED Tvárové sérum 30ml

Ako sa do súťaže zapojíte?

Stačí, keď nám v termíne 25.03.–31.03. 2021 odpoviete na jednoduchú súťažnú otázku pod príspevkom na Facebooku a budete zaradení do súťaže.

Súťažná otázka:

Ako pôsobí ovos (Avena sativa) na pleť?

Odpoveď na súťažnú otázku nám posielajte na FBpod príspevok do komentára. Pred odoslaním správy si prečítajte pravidlá súťaže.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *