Rozdýchajte nadchádzajúcu zimu vďaka darom z prírody

Dych a dýchacie cesty ako tichý, ale neutíchajúci proces nášho tela. Človek sa nadýchne priemerne  20krát za minútu, to je približne 30 000krát za deň. Pokiaľ je všetko v poriadku, dych si ani neuvedomujeme, pokiaľ nás však trápia nejaké ťažkosti s dýchaním, uvedomujeme si ich s každým nádychom a každú minútu.

Príroda vytvorila veľa bylín, ktoré dokážu dych podporiť, revitalizovať horné či dolné dýchacie cesty, upokojiť podráždené sliznice a uľahčiť vykašliavanie. My sme tieto prírodné poklady znovuobjavili a prepojili ich s vedeckotechnologickými možnosťami dnešnej doby do vysoko kvalitných extraktov, ktoré sú dostupné a praktické na užívanie takmer kedykoľvek. Výsledkom sú silné ale šetrné produkty radu Sinulan, ktoré prinášajú špecifické riešenie pre rôzne potreby i vekové skupiny. 

Výživové doplnky Sinulan v podobe tabliet či sirupu (Sinulan Forte, Sinulan Forte Duo a Sinulan Forte Junior sirup) podporujú nielen dýchacie cesty, ale tiež imunitný systém v období zvýšeného výskytu nachladnutia a znečistenia ovzdušia, ktoré kladú na dýchacie cesty zvýšené nároky. Svoj produkt v portfóliu nájdu ako dospelí, tak deti už od 3 rokov veku. 

Na úľavu od nádchy rôzneho pôvodu prináša tento rad nosové spreje (Sinulan Forte Express a Sinulan Forte Express Junior) vo forme zdravotníckych pomôcok vyrobených na báze rastlinných zložiek, ktoré Vám poskytnú šetrnú a zároveň intenzívnu úľavu a umožnia Vám  sa opäť úplne a bezstarostne nadýchnuť.

Na túto jeseň a zimu sme si prichystali dve novinky v rade Sinulan určené pre deti, a to:

  • Sinulan Forte  Aroma Patch Junior, upokojujúce bylinné arómy na pokojný spánok Vášho dieťaťa vo forme samolepiacich náplastí na pyžamko. Pre deti od 18+ mesiacov. Uľahčuje  dýchanie až po dobu 8 hodín.
  • Sinulan Forte Express Junior, mierne hypertonický roztok vo forme spreju s uvoľňujúcim účinkom už po 30 sekundách (podľa štúdie urobenej na  univerzite v Münsteri), ktorý rýchlo a efektívne odstraňuje hlien a je vhodný pri nádche, zápaloch vedľajších nosových dutín a vysušení nosovej sliznice. Zdravotnícka pomôcka určená pre deti od 3 rokov.

Sinulan. Zvoľte silu prírody na ľahké dýchanie.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *