Prezradíme vám ako súvisí kolagén s opaľovaním

Ak si z dovolenky chcete priviezť krásnu, opálenú, hydratovanú a mladistvo vyzerajúcu pokožku, je najvyšší čas dopriať vášmu telu intenzívnu kolagénovú kúru. Pokiaľ má pokožka dostatok kolagénu, nielenže vám opálenie dlhšie vydrží, ale zároveň pomocou kolagénu doplníte telu stavebné bielkovinu, ktorá pozitívne ovplyvňuje vaše nechty, vlasy a pohybový aparát.

Zázračný kolagén

Pleť v lete vystavujeme žiareniu, ktoré ju extrémne vyčerpáva. Môže sa objaviť začervenanie, vysušenie, v horšom prípade prehĺbenie vrások a pigmentové škvrny. Kolagén tvorí až 70% bielkovín kože a s vekom ho, bohužiaľ, strácame. Práve v letnom období je ale dôležité posilniť kožu zvnútra. Ak vaša koža prahne po kolagéne, po jeho doplnení sa ho krásne „napije“. Kolagén môžete telu doplniť v strave, alebo skúsiť výživový doplnok. Pri doplnkoch siahnite po Bio-aktívnom kolagéne, ktorý sa v tele efektívne vstrebáva, pretože má rovnaké vlastnosti ako ten, ktorý si naše telo vyrába samo.

Hydratácia nielen vodou

To, že pitný režim je v lete dôležitý, nie je žiadna novinka. Vo vysokých teplotách sa telo ľahšie dehydruje, a môžu nastať zdravotné ťažkosti. Počas slnenia sa ale dehydruje aj naša pleť, a kúpanie v slanom mori či v chlórovom bazéne jej nepomôže. Pite hlavne čistú vodu, nie nárazovo, ale počas celého dňa. Ak si navyše do jedného pohárika denne primiešate kolagén, pomôžete svojej pleti k dokonalej hydratácii, pretože kolagén pomáha uchovávať v pleti vodu.

Doprajte telu kolagén, ktorý pozná

Nie je kolagén, ako kolagén. Treba ho dodať telu v správnej forme, ideálne takej, ktorá sa najviac podobá nášmu ľudskému kolagénu. Vždy si ale pozorne prečítajte z čoho je vyrobený a akým spôsobom. Najefektívnejšie sa vstrebávala čistý hydrolyzovaný Bio-aktívny kolagén. My odporúčame Inca Collagen, pretože ide o čistý morský hydrolyzovaný kolagén, v jednej dávke až 3000mg.

Kolagén má navyše tú výbornú vlastnosť, že putuje presne tam, kde si ho telo pýta najviac. Práve Inca Collagen skvelým parťákom na letnú dovolenku. Zabezpečí hydratáciu, pomôže ku krásnemu opálenie, ochráni pokožku pred pigmentovými škvrnami i vráskami. Morský kolagén je najviac podobný tomu ľudskému, a preto dodá kvalitnú výživu nielen vašej pokožke, ale aj vašim vlasom a nechtom.

A keď pridáte ovocie bohaté na vitamín C, budete mať zaistený aj dostatok antioxidantov a vitamínov. Inca Collagen, teda prevezme časť starostí za vás a vy si letné slnečné lúče môžete užívať na plno.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *