Prebuďte skrytú vášeň!

aphrodisia 2

Sex je neodmysliteľnou súčasťou každého partnerského vzťahu a k spokojnému a plnohodnotnému životu skrátka patrí. Jeho nedostatok má vplyv nielen na naše zdravie, ale aj na psychickú pohodu.

V poslednej dobe však rastie počet žien, ktoré nemajú chuť na sex. Kde sú tie časy, keď ste z neho nedočkavo strhla oblečenie a vášnivo ho zviedla?! Čím dlhšie ste spolu, tým viac sa chuť na sex vytráca. Bolesť hlavy, únava, nedostatok času, stereotyp – príčin môže byť celá rada. Stáť za tým môžu tiež zdravotné problémy, nezdravý životný štýl či dlhodobý stres. Našťastie existuje rada spôsobov, ako je možné sexuálnu túžbu zvýšiť. Upravte jedálniček, začnite cvičiť, nestresujte sa a dostatočne spite. Od veci nie je ani otvorený rozhovor s partnerom o tom, čo vás vzrušuje.

Pomoc z prírody

Ďalšou cestou je skúsiť sa obrátiť na prírodu, práve v nej sa totiž nachádza mnoho rastlín, ktoré vedia harmonizovať znížené libido. Napríklad Damiana, ktorá funguje ako veľmi účinné ženské afrodiziakum, či prastará liečivá bylina z peruánskych Ánd Maca, ktorá zabraňuje ženskej frigidite a napomáha zvyšovať sexuálnu túžbu. Ich extrakty sú obsiahnuté v rade výživových doplnkov. Vyberajte však také, ktoré fungujú na čisto prírodnej báze, prospejete tak nielen vášmu sexuálnemu životu, ale aj vášmu zdraviu. Dobrou voľbou je výživový doplnok s unikátnou kombináciou bylinných výťažkov a aktívnych látok Aphrodisia V pre ženy. Ten napomáha k zvýšeniu sexuálnej túžby a na udržanie zdravého sexuálnej apetítu, navyše pozitívne pôsobí tiež na zdravie vašich pohlavných orgánov. Aby bol váš pôžitok čo možno najsilnejší, znásobte jeho účinky pomocou Aphrodisia G krému pre ženy, ktorý prekrvuje intímne partie a zintenzívňuje váš orgazmus.

Aj muži majú svoje dni

Nechuť na sex ale rozhodne nie je „doménou“ iba žien. Aj muži majú totiž svoje dni. A tiež svoje problémy a obavy, ktoré môžu za to, že sa ich posteľové hry prestávajú týkať. Najčastejšie sa jedná o poruchy erekcie, strach zo zlyhania, na vine však môže byť aj stres či fyzické a psychické choroby, prípadne niektoré lieky. Ak už nezaberajú vaše triky, ako ho nalákať a zviesť, a vám začínajú posteľové radovánky chýbať, potom to skúste zmeniť. Neznamená to však, že by ste si mali nájsť milenca. Dajte vášmu partnerovi ešte šancu. Produkty Aphrodisia V totiž existujú aj vo variante pre muža. Obsiahnutá špeciálna formula pomôže skvalitniť jeho erekciu a zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon. Spolu v kombinácii s Aphrodisia XL krémom pre mužov sa váš partner premení v náruživého milovníka. Tak si okoreňte váš milostný život a užívajte si sex zase naplno!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *