Pomáhame tým, ktorí pomáhajú nám

Vianoce sú obdobím, kedy každý z nás hľadá náruč domova. Snažíme sa obdarovať svojich blízkych a spraviť im tento deň výnimočným. Chceme im ukázať, čo pre nás znamenajú.

Najkrajšie obdobie roku klope na dvere a s ním prichádza čas, ktorý chceme stráviť najmä so svojimi najbližšími. Tento rok bol náročný, no napriek tomu nás mnohé naučil. Naučil nás najmä pomáhať tým, čo to najviac potrebujú.

Teraz prichádza čas Vianoc a Pilulka.sk sa rozhodla tento rok obdarovať tých, ktorí tu boli vždy pre nás. Tých, čo na úkor svojho zdravia najviac bojujú s Covid19. Lekáreň Pilulka.sk sa rozhodla obdarovať sestričky v Národnom onkologickom ústave v Bratislave na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny.

Zamestnanci Pilulka.sk neváhali ani sekundu a zmobilizovali svojich obchodných partnerov aby prispeli na krásnu vec. Nemuseli ani dlho čakať a kopa balíkov pre sestričky bola na stole. Hneď ako bola zbierka ukončená, bezpečne sa zásielka zabalila a zaniesla priamo Pilulka autom do Národného onkologického ústavu. Radosť lekárov bola neopísateľná, vďaka na ich tvári nepotrebovala ani slová.

Po odovzdaní zásielky nám prišiel ešte krajší pozdrav:

Dobrý deň, za celý tím anestéziológie a intenzívnej medicíny v Národnom onkologickom Ústave vám všetkým zúčastneným ďakujeme za krásne prekvapenie. Sme nesmierne vďačné, že si vážite naše úsilie a myslíte na vyčerpané, ale ešte stále odhodlané a silné sestričky. Sme bojovníčky a určite tieto náročné dni zvládneme aj vďaka Vašej podpore, láskavosti a súdržnosti. Prajeme Vám krásne prežitie vianočných sviatkov, hlavne v zdraví a pokiaľ možno v kruhu rodiny.

Veľká vďaka patrí najmä našim obchodným partnerom, ktorí dobrej veci ochotne prispeli produktmi Eucerin, Yves Rocher, Seni, Wkup, Preventan, Rhinimun, Pilulka gély a iné.

Ďakujeme, že ste s nami a prajeme Vám krásne sviatky. Vaša Pilulka.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *