Idelyn Beliema obnovuje ženskú intímnu rovnováhu

Problémy v oblasti intímnych partií potrápi aspoň raz za život až dve tretiny žien a pravidelne nimi trpí IBaž pätina ženskej populácie. Bez ohľadu na to, či žena rieši akútny problém alebo hľadá preventívne riešenie, nová rada výrobkov Idelyn Beliema® pomáha pri bakteriálnej aj kvasinkovej vaginálnej infekcii. V prípade, že je vám nepríjemné sa zverovať so svojimi intímnymi problémami,
iste vás poteší , že Idelyn Beliema® je voľne dostupná v lekárňach.

Medzi najčastejšie príznaky vaginálnych infekcií patria nepríjemné svrbenie, pálenie pri močení, bolesť pri pohlavnom styku, tlak alebo bolesť v podbrušku, prípadne nepríjemný výtok. Ak sa žena s týmto problémom stretne prvýkrát, najčastejšie navštívi gynekológa, ktorý určí typ vaginálnej infekcie a jej následnú liečbu. Vzhľadom k tomu, že produkty Idelyn Beliema® pomáhajú redukovať symptómy bakteriálnych i  kvasinkových infekcií, môžu byť vašou prvou pomocou ešte pred návštevou gynekológa. A to je, priznajme si, v dnešnej dobe ozaj plus.

Prevencia na prvom mieste

Rovnováha vaginálneho ekosystému je neustále narušovaná celým radom faktorov ako je napríklad sexuálna aktivita, antibiotická liečba, užívanie antikoncepcie, navštevovanie posilňovní, bazénov alebo víriviek, ale takisto aj dlhé pobyty mimo domov alebo používanie verejných toaliet. „Ak narušíte prirodzenú rovnováhu vaginálnej mikroflóry, začnú sa nadmerne množiť potenciálne patogény – baktérie a kvasinky, čo môže viesť k zápalu pošvovej sliznice,“ vysvetľuje Doc. MUDr. Martin Procházka, Ph.D.

Dôležitým rizikovým faktorom pre vznik vaginálnej infekcie je určite aj osobná hygiena, ktorá by sa nemala podceňovať, ale určite nie ani preháňať. Dôležitú úlohu pri prevencii zohráva aj používanie prípravkov určených pre každodennú intímnu hygienu.

Keď už je neskoro na prevenciu

Vaginálne infekcie vznikajú pri narušení intímnej rovnováhy, kedy dochádza k premnoženiu určitých mikroorganizmov. Vo vaginálnom prostredí prirodzene dominujú laktobacily, ktoré sa podieľajú na tvorbe kyseliny mliečnej. Tento proces zabezpečuje ideálne kyslé pH vaginálneho prostredia, ktoré zároveň tvorí prirodzenú bariéru proti vstupu infekcie alebo premnoženiu baktérií či kvasiniek. „Aby bola liečba účinná, je vhodné používať prostriedky, Ktoré obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu, pretože pomáhajú obnovovať prirodzenú mikroflóru, eliminujú rast patogénnych baktérií a kvasiniek  a môžu tak prispieť k redukcii nepríjemných príznakov,“ odporúča Doc. MUDr. Martin Procházka, Ph.D.

Idelyn Beliema® vám pomôže s kvasinkami aj baktériami

Pre ženy, ktoré trpia vaginálnou infekciou, je najpohodlnejšie také riešenie, ktoré si poradí s oboma typmi vaginálnej infekcie – či už bakteriálnej alebo kvasinkovej. Toto zásadné zistenie priniesol spotrebiteľský prieskum realizovaný za účelom vývoja novej značky Idelyn Beliema®. Pre bežnú ženu je totiž prakticky nemožné tieto dve ochorenia odlíšiť, je tak sa celkom logicky obávajú, že zvolia nesprávnu liečbu, ktorá s im buď vôbec nezaberie alebo ich problémy dokonca ešte zhorší. Komplexný produktový rad Idelyn Beliema®, bol práve na základe výsledkov prieskumu navrhnutý tak, aby si efektívne poradil s oboma typmi infekcie. Prináša tak ženám ideálne riešenie vytvorené presne na mieru ich potrebám. Prípravky Idelyn Beliema® pomáhajú chrániť ženy pred obidvoma typmi infekcie a navyše im poskytujú rýchlu úľavu od nepríjemných symptómov.

tblIdelyn Beliema Effect vaginálne tablety obsahujú laktobacily a kyselinu mliečnu vďaka čomu napomáhajú obnove a stabilizácii prirodzenej pošvovej mikroflóry. Chránia vaginálnu sliznicu pred premnožením patogénov a zároveň zmierňujú symptómy spojené s bakteriálnou aj kvasinkovou vaginálnou infekciou. Sú bezpečné pre tehotné i dojčiace ženy je vhodné ich používať aj v priebehu alebo po liečbe antibiotikami. Idelyn Beliema Effect vaginálne tablety sú voľne dostupné v lekárňach, bez lekárskeho predpisu.

Idelyn Beliema Expert Intim krém utišuje a upokojuje infekciou podráždené intímne partie. Vďaka svojmu komplexnému vyváženému zloženiu prináša ženám rýchlu úľavu pri svrbení, podráždení a pálení. kremObsahuje nechtík lekársky, ktorý má upokojujúci účinok a kyselinu hyalurónovú, ktorá viaže vodu a zvlhčuje postihnuté intímne partie. Vitamíny E a B5 podporujú proces hojenia. Unikátna prebiotická zložka BioEcolia® spolu s kyselinou mliečnou pomáhajú obnoviť prirodzenú  mikroflóru a zabraňujú tak premnoženiu škodlivých baktérií.  Beliema Intim krém je bezpečný aj pre tehotné a dojčiace ženy a možno ho užívať aj v priebehu a po liečbe antibiotikami.

gelIdelyn Beliema Expert Intim gél očisťuje a chráni. Vďaka svojmu komplexnému vyváženému zloženiu je vhodný pre každodennú osobnú hygienu, ako aj pri akútnych problémoch. Prináša ženám príjemný pocit sviežosti a čistoty po celý deň. Jemné penivé látky a výťažok z Aloe Vera rýchlo upokojujú podráždenú pokožku intímnych partií. Unikátna prebiotická zložka BioEcolia® a kyselina mliečna podporujú obnovu prirodzenej mikroflóry. Intim gél je bezpečný aj pre tehotné a dojčiace ženy a možno ho užívať aj v priebehu a po liečbe antibiotikami.

Produkty si môžete zakúpiť TU

idee


Názor na “Idelyn Beliema obnovuje ženskú intímnu rovnováhu

  1. ER

    dobrý den
    partnerka použivala 5 dní po sebe prípravok Beliema effect a už nemá nepríjemný výtok, dôsledkom toho však pri pohlavnom styku som ja začal pocitoval velmi silne palenie na penise, hoci 3 dni už nepouživala vaš prípravok. počkali sme teda dalších 10 dní aby sa všetko ustalilo a opäť sme mali styk, palenie bolo opäť silné na penise, ona nepocitovala žiadne problémi. viete nam to vysvetliť a poprípade poradiť ? Partnerka ma 50 a ja 52 rokov.Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *