CEO Oxyslovakia s.r.o. Julianna Hložek Grmannová získala ocenenie Podnikateľka Slovenska 2016

Julianna Hložek Grmannová je zakladateľkou úspešného kyslíkového centra OxySlovakia, ktoré stavia na poznatkoch kyslíkovej terapie. „Bolo to deväť rokov tvrdej dennodennej driny, práce, vzdelávania sa, pokusov a omylov,“ spomína na začiatky svojho podnikania úspešná Slovenka. K založeniu firmy ju, netradične, priviedlo onkologické ochorenie.

Popri liečbe onkologického ochorenia sa stretla práve s kyslíkovými terapiami ako doplnkovou liečbou. Začala sa vzdelávať, zisťovať si informácie, hľadať spôsoby ako priniesť kyslíkovú terapiu aj širokej verejnosti. Od kyslíkovej terapie už bol iba krôčik k nápadu, priniesť kyslík vo forme „take away“. Od novembra 2015 je Oxywater dostupná na slovenskom trhu, vyrábaná podľa českej  patentovanej technológie. Je neperlivá, pretože kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky.

V roku 2016 získala za svoj inovatívny prínos so slovenskou značkou Oxywater ocenenie Podnikateľka Slovenska 2016, udeľované Slovak Business Agency. Ocenenie jej odovzdal predseda vlády Peter Pellegrini.

„Viem tvrdo pracovať a nevnímam to ako záťaž, nehrozí mi vyhorenie, pretože mám v sebe osobné presvedčenie z vlastnej skúsenosti. Záujem a uznanie prichádza stále viac zo zahraničia ako zo Slovenska, uvidíme ako to bude ďalej. Stretla som sa však s viacerými inovatívnymi podnikateľmi, ktorých najskôr uznali v zahraničí, až po pár rokoch sa etablovali aj naspäť na Slovensku. Vždy, keď niečo nejde podľa mojich predstáv zvyknem si pripomenúť, že Coca Cola predala v prvom roku činnosti 25 fľašiek nápoja.“


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *